دکتر  میرزابیگی         مشاوره

دکتر میرزابیگی مشاوره

متخصص اعصاب و روان با بیش از ۲۰ سال سابقه درمان و مشاوره فارغ تحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی و فارغ‌التحصیل رشته تخصص اعصاب و روان از دانشگاه علوم پزشکی ایران و انستیتو روانپزشکی  در تهران  درحال حاضر در شهر رفسنجان و عمدتاً در بیمارستان روان‌پزشکی مرادی و مطب شخصی به طبابت مشغول میباشم.

دکتر محمدرضا میرزابیگی
متخصص: اعصاب و روان ،
محل اخذ مدرک تحصیلی:
پذیرفته شده در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته پزشکی عمومی و بلافاصله پس از ان؛ پذیرفته شدن در رشته تخصص اعصاب و روان در  دانشگاه علوم پزشکی ایران و انستیتو روانپزشکی  در تهران  
متولد۷۱۳۴ه.ش. در شهرستان رفسنجان ، . دوره ی دبستان و راهنمایی و دبیرستان را در رفسنجان بپایان رساندم  و سپس در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در رشته ی پزشکی قبول و در سال ۱۳۷۹ فارغ التحصيل شدم و طى سال هاى۱۳۷۹ تا ۱۳۸۲ در رشته ی اعصاب و روان تخصص گرفتم و بنا به ضرورت گذراندن دوره های طرح و ضریب کا در زادگاه خود در رفسنجان به خدمت درزمینه ی حرفه ی مشاوره و درمان بیماران اعصاب و روان در جایگاه هییت علمی دانشگاه علوم‌پزشکی رفسنجان مشغول  بکارشدم.
از اساتیدی که بطور مستقیم افتخار تلمذ از آن ها را در تهران 
داشته ام از اقایان دکتر نصر .دکتر فرد . دکتر مجد  و دکتر قلعه بندی و دکتر اصغری و خانم دکتر رسولیان می توانم نام ببرم.
هم چنین مدتی در  انستیتو روانپزشکی  تهران از محضراقای دکتر مجد مشاوره خانواده و زوج درمانی را مهارت گرفتم   و اکنون در شهر رفسنجان و عمدتاً در بیمارستان روان‌پزشکی مرادی و مطب شخصی به درمان بیمارانم می پردازم.
با وجود گرفتاری های فراوان حرفه ای وعلاقه ی شدیدم به مشاوره و اموزش های عملی و شفاهی  وبویژه در زمینه زوج درمانی و اختلالات کودک و نوجوان با روش تحلیل رفتار متقابل را در خود تقویت و ادامه دادم و احساس خوبی  از درمان بیمارانم دارم ،  علاقه ام به درس و زندگی در محیط فرهنگی را مدیون خانواده و همسر فرهیخته و ادیبم هستم